Valdikliai

Padarykite klientų atsiliepimus neatsiejama savo svetainės dalimi.

Pasirinkite Jūsų svetainei geriausiai tinkančius valdiklius

Dauguma klientų nepirks produkto ar paslaugos, jeigu jie neturi naujų vertinimų. „Trustbox“ automatiškai atnaujina atsiliepimus iš Jūsų pasirinktų šaltinių. Galite pasirinkti rodyti atsiliepimus, tik turinčius 4–5 žvaigždutes, rodyti bendrą atsiliepimų reitingą ir skaičių arba rodyti tik pavienius atsiliepimus. Paspaudus ant šių elementų, svetainės lankytojas nukreipiamas į Jūsų „Google“ verslo puslapį – taip parodote visišką savo skaidrumą.

Pridėkite valdiklį, įterpdami kelias kodo eilutes į savo svetainę

Su „Trustbox“ labai paprasta į savo svetainę įdėti atsiliepimų valdiklius (angl. widget). Įterpkite mūsų kodą į savo svetainę, ir viskas. Visi informacijos pakeitimai bus pavaizduoti Jūsų svetainėje.

Pasinaudokite jau sukurtu sprendimu Jūsų verslui

Didžiausios sėkmės pasiekusios elektroninės prekybos įmonės, tokios kaip „Amazon“, „Booking“ ir „Ebay“, naudoja atsiliepimus, siekdamos pritraukti naujų pirkėjų. „Trustbox“ suteikia Jums tokią pat galimybę – jau sukurtą atsiliepimų platformą, greitai ir lengvai pritaikomą Jūsų verslui.

Parodykite savo patikimumą elektroniniuose laiškuose

Dinamiški „Trustbox“, skirti Jūsų elektroniniam parašui ir rinkodaros kampanijoms, suteikia papildomo patikimumo. Tai gali padaryti didelę įtaką Jūsų klientams renkantis prekės ar paslaugos pardavėją.

Sustiprinkite savo patikimumą, parodydami realių klientų atsiliepimus

Sustiprinkite savo prekės ženklo patikimumą, parodydami klientams unikalius realių autorių atsiliepimus.

Padidinkite pardavimus ir paviešinkite puikius vertinimus

Pasigirkite aukštais vertinimais bei teigiamais atsiliepimais, kad įtikintumėte vartotojus, jog Jūsų produktai yra to verti, ir sulaukite daugiau pardavimų.

Parodykite, kokie esate populiarūs

Nauji vartotojai labiau pasitiki ir linkę pirkti, jei mato, kad prekėmis domisi ir paslaugomis naudojasi daugiau žmonių.

Pasirinkite dizainą

Dizainą rinkitės iš įvairių maketų – išsirinkite labiausiai tinkantį pagal Jūsų vertinimus! Nuo paprasto sąrašo iki besisukančio kelių eilučių slankiklio.

Naujausi atsiliepimai

Mūsų sistema automatiškai patikrins, ar nėra naujų atsiliepimų, paskelbtų Jūsų pasirinktose svetainėse, ir pridės juos prie Jūsų valdiklio.

Lengva įdiegti

Tiesiog nukopijuokite ir įterpkite valdiklio kodą savo svetainėje.

Esate pasiruošę augti kartu su mumis?

Susisiekite su mumis ir papasakosime, kaip galime padėti Jūsų verslui!

Kontaktai

+37060551955

info@trustbox.lt

© 2020 Trustbox. Visos teisės saugomos.