Atsiliepimų rinkimas

Paprastai ir lengvai rinkite klientų atsiliepimus, norėdami sukurti puikią reputaciją internete.

Klientų patirties ir trečiųjų šalių atsiliepimų derinimas

Rinkdamos savo produktų ar paslaugų vertinimus, įmonės taip pat nori gauti atsiliepimų ir tokiose platformose, kaip „Google“ arba „Facebook“. Naudodami „Trustbox“ šablonus, galite rinkti atsiliepimus, leidžiančius pamatuoti klientų pasitenkinimą, ir kartu prašyti atsiliepimų trečiųjų šalių svetainėse.

Atsiliepimas mūsų

platformoje

Atsiliepimas

Valdymo sistema „Viskas viename“

Sekite esamus atsiliepimus, rinkite naujus vertinimus, kurkite naujus šablonus, naudodamiesi mūsų itin paprastais valdymo įrankiais. Sukurti naujo vartotojo profilį trunka vos keliasdešimt minučių!

Rinkite atsiliepimus bet kurioje Jūsų verslui svarbioje platformoje

Klientai gali parašyti atsiliepimą apie Jūsų įmonę nesvarbu, ar Jūs to prašote, ar ne. Parašyti atsiliepimą jie gali naudodami bet kurią platformą, su kuria yra geriausiai susipažinę ir kuri jiems priimtiniausia. Dėl to Jūsų reputacija internete gali nukentėti.

 

Klientai kur kas dažniau išreiškia nusivylimą, o ne pagiria verslą. Kai jie pamato, kad kiti taip pat turi neigiamos patirties, dar labiau pasiryžta sukurti neigiamą atsiliepimą. Taigi, palikdami trečiųjų šalių platformas be priežiūros, surinksite daugiau neigiamų atsiliepimų ir mažiau teigiamų.

Esate pasiruošę augti kartu su mumis?

Susisiekite su mumis ir papasakosime, kaip galime padėti Jūsų verslui!

Kontaktai

+37060551955

info@trustbox.lt

© 2020 Trustbox. Visos teisės saugomos.